5 способів уникнути еякуляції

Главная Статьи → 5 способів уникнути еякуляції

П'ять перевірених способів уникнути передчасної еякуляції


Питання на мільйон доларів: як уникнути передчасної еякуляції. Правда життя в тому, що більшість молодих чоловіків, навіть зайшовши в магазин інтим товарів, соромляться його задати. При цьому всі прекрасно розуміють, що справжня любов - це єднання душі і тіла. І от саме єднання тіла ризикує перетворитися на глибоке розчарування. Сексуальне задоволення одне одним в чому залежить від чоловіка, і будь-які відхилення в сексуальному житті, безумовно, вимагають з його боку уваги.

Це повною мірою відноситься і до передчасного сім'явипорскування. На щастя, ця проблема - не кінець світу: сучасні методи і стратегії допоможуть істотно подовжити час продуктивної праці в ліжку. Є чимало перевірених способів вознести партнерку на сьоме небо і, як живий вібратор, показувати це небо знову і знову.

Цікаво й те, що будь-який інтернет секс магазин запропонує масу товарів збуджуючих: еротична білизна вражає вишуканістю, сексуальну білизну здатне розбудити мертвого. Якраз в нашому випадку це все абсолютно зайве, але призначені для зниження лібідо товари інтим магазин все-таки пропонує, але мова про них - попереду.

Ось кілька порад:
 1. Великий вплив робить поза, в якій відбувається інтимний контакт. Поза «вона зверху» дозволяє не тільки відсунути момент сім'явиверження, але і подобається дуже багатьом жінкам. Вони самі регулюють темп і амплітуду фрикцій, зберігають візуальний і тактильний контакт з партнером. Допоможуть і спеціальні презервативи, які знижуватимуть збудження. 
 2. Одним із способів є перемикання уваги під час самого акту. Звичайно, не треба згадувати еротичний фільм - думайте про невиконану роботу або про подряпині на капоті автомобіля. Викликайте такі думки перед самою кульмінацією, тому що у особливо вразливих натур може пропасти ерекція. Також є техніки спеціального дихання, які дозволяють, регулюючи його темп, домагатися пролонгації сексуального акту. 
  3. Спілкування з партнером під час статевого акту - але не еротичні ігри - також запобігає сім'явиверження. Якщо відносини довірливі, то можна прямо сказати партнерці про те, що треба сповільнити фрикції або зробити невелику паузу. 
 4. Абсолютно надійний спосіб - магазин секс товарів, в якому можна не тільки потрібні презервативи купити, але і секс набір з кремами, що знижують чутливість вашого нефритового стрижня. 
 5. Найвірніший фізіологічний спосіб - зніміть зайву напругу мастурбацією. Спеціальні секс товари допоможуть зробити це досить елегантно. Важливе значення набуває час: максимум за 2-3 години до передбачуваної еротичної сесії. Пізніший термін не допоможе, а мастурбація менш ніж за годину може позначитися на повноті ерекції - в секс шоп доведеться бігти вже за збудливими засобами. 

Проблема ця далеко не нова - еротичне кіно свідчить про це - і це явище не є патологією. Гіперсексуальність в молодості - в якійсь мірі запорука довгого сексуального життя.← все статьи